Kontaktní údaje pro Vás:

Trápí vás stav české politiky? Její nefunkčnost, neschopnost spravovat řádně stát, řešit problémy, které přináší doba a měnící se svět kolem nás? Přemýšlíte nad tím, kde jsou kořeny těchto problémů, co se ve společnosti kolem nás děje navenek i pod povrchem, jaké příčiny ovlivňují stav politiky, kultury? Pojďte o těchto tématech vést dialog na základě argumentů a racionální reflexe.


Martin Novotný si jako politik vyzkoušel všechny úrovně politiky, od komunální (primátor Olomouce) až po celostátní (poslanec Parlamentu ČR). Velmi dobře zná i zákoutí stranické politiky, měl možnost řídit Občanskou demokratickou stranu na místní, oblastní i krajské úrovni, byl jejím celostátním místopředsedou.

Českou politiku zná z osobní zkušenosti (ze světel reflektorů i ze skrytého zákulisí), snaží se ji analyzovat a nacházet v ní hlubší příčiny každodenního dění a východiska z krizových situací. Zná její důležité aktéry a ví, co od nich lze čekat. Zajímá-li Vás náš veřejný život a chcete-li proniknout pod jeho povrch, je tento blog právě pro Vás.

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

Dostanete zprávu, když tu vyjde nový článek.